Kurumsal

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Mega Etiket olarak, 28 yıldır güvenilirlik ilkemizi her kapının anahtarı ve devamlılığın temeli olarak gördük. Şirketimiz kurulduğu günden beri işinde uzman kadrosuyla kaliteli ve eksiksiz hizmek sunmaktadır. Müşterilerimizin sadece ihtiyaçlarını değil memnuniyetini de göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Son teknoloji makine parkurumuzdaki İsviçre'den MULLER (Dokuma), İtalya'dan WILLY (Kesme Katlama, Lazer), Almanya'dan HORSTKIND (Kesme Katlama), yine Almanya'dan HEIDELBERG (Matbaa, Baskı), İngiltere'den FOCUS (Kumaş Baskı) makinelerle 24 saat kesintisiz üretim yapmanın gururunu yaşamaktayız.

Awards

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, profesyonellikten ödün vermeden ilk günkü çalışma aşkımızla doğaya ve çevreye saygı duyarak ülkemizin ekonomisine katkı sunmaktır

Awards

VİZYONUMUZ

Kazandığımız iş tecrübemizle uluslararası tesktil sektörüne katkı sağlamayı, globalleşen dünya ticaretinde yerimizi alıp yeni ufuklara yelken açmayı ve bu alanda stratejiler geliştirerek çözüm ortaklarımız ile beraber yürümeyi Mega Etiket'in en temel ilkesi olan "Esas Olan Güvendir" anlayışıyla kendimize vizyon olarak belirledik.

B a ş a D ö n B a ş a D ö n